Witamy wszystkich zainteresowanych!
Z przyjemnością informujemy, że oprócz sprzedaży poszczególnych produktów przygotowaliśmy ofertę specjalną
dla tych z Państwa, którzy chcą podnieść swoje umiejętności
z zakresu programowania programatorami serii VP i Upa Prog.
ALFABET PROGRAMATORÓW
Szkolenie pozwala nabyć podstawowe umiejętności praktyczne z zakresu budowy i zasady działania programatorów serii VP i UPA.
Szkolenie zapoznaje uczestnika z możliwościami zastosowania programatorów do obsługi pracy sterowników w samochodach, urządzeniach RTV oraz AGD.
Ponadto uczestnicy zostaną zapoznani z typowymi przykładami praktycznymi i możliwościami zastosowania wyżej wymienionych programatorów.
Przekazane informacje pozwolą na podstawowe operacje obsługowe, serwisowe i diagnostyczne a także na samodzielne rozwiązywanie podstawowych zadań związanych z programowaniem.
Adresaci szkolenia
Osoby chcące rozpocząć działalność lub podjąć pracę w następujących branżach min.
Dzięki temu szkoleniu będą Państwo mogli samodzielnie pracować
na programatorach serii VP oraz Upa Prog.
Zajęcia prowadzone są przez osoby z wieloletnią praktyką w zakresie serwisowania różnego rodzaju elektroniki oraz programowania pamięci i mikroprocesorów
- Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się ze specyfiką programatorów serii VP i Upa Prog
- Poznają zasade działania oraz sposoby programowania . (układy pamięci oraz sposób ich obsługi w rzeczywistych zastosowaniach).
- W trakcie szkolenia duży nacisk kładzie się na aspekt obsługi urządzeń serii VP i Upa Prog oraz programowania za ich pomocą układów pamięci i procesorów.
- Uczestnicy zajęć zapoznają się także z przykładami wymagającymi użycia adapterów oraz poznają sposoby ich dobierania do konkretnych potrzeb.
- Szkolenie obejmuje zagadnienia związane z ogólnie pojętą dziedziną elektroniki, serwis samochodów, RTV, AGD.
- wykłady
- warsztaty.
WYKŁADY na następujące tematy:
- Podstawy teoretyczne systemów liczbowych stosowanych w elektronicznych urządzeniach cyfrowych
- ABC budowy oraz zasada działania pamięci i układów mikroprocesorowych, stosowanych w elektronicznych urządzeniach cyfrowych
- Zastosowanie programatorów serii VP i Upa Prog,
- Instalowanie i użytkowanie oprogramowania,
- Konfiguracja i zastosowanie adapterów, współpracujących z programatorami serii VP oraz Upa Prog
- Metody praktycznego łączenia możliwości programowania, kasowania i modyfikacji pamięci układów elektronicznych.
- zapoznanie uczestników szkolenia z aspektami ochrony środowiska, utylizacji i recyklingu zużytego sprzętu i elementów elektronicznych
PRZERWA
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA
- Prezentacja programatorów serii VP i Upa Prog,
- Praca z pamięciami i układami,
- Praktyczne zastosowanie programatorów w oparciu o wybrane układy przykładowe,
- Operacje odczytu, zapisu, edycji, weryfikacji itp. na wylutowanych pamięciach i mikroprocesorach
Po szkoleniu Państwa wiedza wzbogacona zostanie o wiele ważnych i praktyczych elementów zwiazanych oczywiście z programowaniem.
PODSUMOWANIE
- Pytania ze strony audytorium,
- Wydanie dokumentu ukończenia kursu wraz z licencja na polską wersję językową.
W trakcie szkolenia oferujemy również możliwość bezpośredniego zakupu urządzeń z naszej oferty.

U W A G A
Przy zamówieniach przekraczających 2 000 zł, złożonych podczas szkolenia lub w okresie nie przekraczającym 14 dni od momentu jego zakończenia, zwracamy uczestnikowi 50% ceny szkolenia.
W czasie kursu dla każdego uczestnika dostępna jest kawa, herbata oraz obiad,
które wliczone są w cenę szkolenia.
9 godzin

 |
albo |
 |
| Formularz zgłoszeniowy w formacie pdf lub doc |
Wszystkich Państwa zainteresowanych powyższą tematyką prosimy o kontakt e-mailowy na adres: szkolenia@programatory.com
lub telefonicznie pod numerem 531 832 832
Po konsultacjach ustalimy wspólnie dogodne terminy.
Najbliższe szkolenie odbędzie się:
- w październiku 2010 roku,
- miejsce szkolenia - Hotel Faltom ul. Grunwaldzka 7 Rumia, koło Gdyni
www.hotel-faltom.com.pl